Pred 5 mesiacmi som bola na dovolenke v Egypte, kde som mala úraz s ťažkým poškodením krčnej chrbtice. Zbytok dovolenky som strávila v nemocnici s tým, že je nutná operácia. Po návrate domov slovenskí lekári rozhodli, že to nie je potrebné operovať. Od krčnej chrbtice až po lopatky som trpela príšernými bolesťami, na ktoré som brala silné lieky. Krkom som nevedela otáčať. Keď som sa chcela pozrieť na bok musela som otočiť celým telom. Ale situácia sa zmenila po 4 mesiacoch po úraze, keď som začala so skenar terapiami. Už po druhej terapii som mierne otočila krkom a do dvoch týždňov som krkom otáčala úplne a bolesti celkom ustúpili. Tabletky proti bolesti odvtedy neberiem a život sa mi zmenil na nespoznanie.
pani Dagmar, 73 rokov, Košice
krčná chrbtica, Skenar
Pred niekoľkými rokmi som mal operované koleno, v ktorom som mal poškodenú chrupavku 4. stupňa a stále som trpel bolesťami. Po niekoľkých terapiách so skenarom mi bolesti poľavili a aj ľahšie sa mi chodilo. Mal som ešte problém na palci na nohe, ktorý som si necítil, lebo mi v mladosti omrzol ale to som pri terapii ani nespomínal. Keď sme skončili terapie, tak som na moje prekvapenie zistil, že pri šoférovaní zrazu cítim plynový pedál cez ten znecitlivený palec a že cítim, ako sa mi ten palec prekrvuje. Nechcel som veriť vlastným pocitom ale bolo to tak.
pán Juraj, 72 rokov, Michalovce
bolesť kolena, Skenar
Manžel Jano má už dlhé roky Alzheimerovu chorobu a stále sa to zhoršuje. Keď sa zotmie, stále chce ísť niekde preč z bytu, už musím byt zamykať a schovávať kľúče. Raz kľúče našiel a vyšiel von z bytu a nevedeli sme ho nájsť, lebo sa nevedel vrátiť ale dobre to dopadlo. Po zotmení už bol aj viac agresívnejší a preto mu doktorka predpísala neurologické lieky. Prestal aj sám jesť a musela som mu lieky dávať so striekačkou. Začala som mu dávať plienky lebo neovládal tieto potreby a doktorka mu určila 3.stupeň inkontinencie. Ešte dobre, že ako tak chodil s podporou. Pán Igor mi už pomohol so skenarom, tak som ho požiadala o pomoc. Spravil mu Access Bars terapiu a hneď po prvom sedení bol po zotmení kľudnejší, už nechcel utekať z domu. Ďalšia terapia bola so Skenarom, pri ktorej začal lepšie vnímať tento svet a zjavne bolo vidno ako sa zaoberá prítomnosťou. A po ďalšej Access terapii už začal aj sám jesť, prestala som mu dávať plienky lebo si svoje potreby začal kontrolovať. Chodíme aj von a sám už prejde pekný kus cesty. Väčšinu liekov mu už nedávam. Preto sa Vám chcem veľmi pekne poďakovať za tieto neuveriteľné a pre mňa už nečakané výsledky.
pán Jano, 83 rokov, Košice
Alzheimer, Access, Skenar
Mala som bolesti v pravej nohe a niekedy som ju ako keby ťahala za sebou. Bolesti som mala od panvy až dolu ku päte a myslela som, že mám ostrohu. Bola som na všetkých vyšetreniach - neurológii, ortopédii... Všade som dostala lieky, ktoré nezaberali a len ma bolel z nich žalúdok. Od susedy som sa dozvedela o skenar terapii a vďaka pánovi Igorovi mi po asi 5 sedeniach bolesti úplne zmizli. Bola som účinkom tejto terapie nadšená. Ešte raz ďakujem.
pani Magda, 72 rokov, Košice
bolesti v nohe, Skenar
Moje jedno oko som už mala operované na šedý zákal a čakala som na termín na operáciu na druhé oko. Lenže prišla do toho korona a operácia sa odložila na neurčito. Asi po roku som začala mať problém s tým neoperovaným okom, lebo sa mi vo videní objavovali plávajúce fľaky a mala som tam také zvláštne záblesky. Tak som išla k doktorke, ktorá mi na to nasadila lieky na trojmesačnú liečbu a povedala, že nie veľmi tomu verí, že to pomôže, ale nech to skúsim, lebo tak či onak sa to musí operovať. Poznala som pána Igora a aj účinky skenaru, tak som ho požiadala o terapie. Po 5 sedeniach sa mi prestali mihotať fľaky na tom oku a prestali aj tie záblesky. Lieky som tým pádom hneď prestala brať. A na kontrole mi doktorka povedala, že už nepotrebujem ani operáciu, lebo šedý zákal je preč. Tak som veľmi šťastná, že to takto dopadlo.
pani Magda, 73 rokov, Košice
šedý zákal, Skenar
Palec hore za Vašu prácu. Vaša terapia mi dala niečo, čo doprajem zažiť každému. Okamžitú úľavu od bolesti, nemusím brať lieky a to najdôležitejšie je, že nemusím ísť na operáciu. Vyhľadala som Vás, keď som užívala silné lieky, bola plná bolesti a strachu pred operáciou platničky. Lekári mi nedávali inú šancu. Božské ďakujem. Som Vám veľmi vďačná za túto terapiu, o ktorej sme doposiaľ nič nevedeli a určite ju všetkým odporúčam.
pani Agnesa, 71 rokov, Košice
chrbát platnička, Skenar