Access Bars®

Access Bars® terapiu  ponúkam ako doplnkovú terapiu ku Skenar terapii. Sú určité zdravotné problémy a bolesti, ktoré sa volajú psychosomatické, čo znamená, že nemajú fyzickú príčinu ale príčinou môže byť stres alebo nespracovaný emocionálny konflikt. Psychosomatika (psyché=duša a soma=telo) je chápaná ako problematika určitého druhu chorôb, pri ktorých sú telesné ťažkosti, zmeny a poruchy funkcie podmienené duševným stavom. Pre takéto prípady má aj Skenar svoje metódy ale s Access Bars® terapiou sa dosiahnu rýchlejšie výsledky. 

Access Bars®  je jedinečný transformačný nástroj, ktorý dokáže umožniť zmeny vo všetkých oblastiach nášho života, kedy sme ochotní fungovať uvedomelejšie a začínajú sa otvárať dvere všemožnému liečeniu. Veda nám hovorí, že keď sú naše bunky pod vplyvom myšlienok, pocitov a emócií, ich tvar sa mení na oválnejší, čo je prvým krokom ku chorobe. 

Vďaka terapii Access Bars® môžeme tento dopad zvrátiť a naše bunky budú nadobúdať opäť guľovitý tvar a poskytnú nášmu telu väčšiu úľavu. Počas prúdenia Barsov sa spomaľujú mozgové vlny, čo umožňuje prístup k vzorcom správania, ktoré si so sebou nesieme už od detstva alebo z minulých životov. V súčasnom živote začíname byť prítomnejší a naša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti tak ako predtým. Ak necháte svoje Barsy plynúť, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností. 

Čo je Access Bars®?

      Barsy sú 32 bodov v oblasti hlavy, v ktorých sú uskladnené všetky naše myšlienky, nápady, nádeje, úvahy, emócie, postoje a presvedčenia, ktoré boli pre nás v rozličných etapách života dôležité. Počas terapie sa jemným dotykom určitej kombinácie bodov rozprúdi ich energia, čím dochádza k uvoľneniu nepotrebného náboja. Jednotlivé body súvisia s oblasťami života ako sú sebaprijatie, vzťahy, peniaze, práca, kreativita, zdravie, nádeje, sny, stres, láska, vďačnosť a pod., v ktorých vám Access Bars® terapia pomôže uľahčiť zmeny. Najskôr jemný dotyk naštartuje proces, pri ktorom dochádza k uvoľneniu a vyčisteniu základných myšlienok, pocitov a emócií a potom odchádza všetko, čo je pripravené, aby z nášho života odišlo, čiže všetko, čo nám už neslúži a nepotrebujeme.

Access Bars® terapia pomáha:

  • obnoviť energetické dráhy,
  • naštartovať samoliečebné procesy v tele,
  • pri psychosomatických bolestiach,
  • pri uvoľnení stresu a napätia,
  • pri migrénach,
  • pri rekonvalescencii po lekárskych zákrokoch, úrazoch,
  • pri zvládaní náročných životných situácií,
  • pri vyčerpanosti, únave, úzkosti, depresii či syndróme vyhorenia,
  • zvyšovať životnú energiu,
  • v rôznych štádiách alzheimerovej choroby.

Terapia sa vykonáva v ležatej polohe a jemným dotykom sa stimulujú presne určené body na hlave klienta v trvaní 60 – 90 minút. 

Táto technika nemá žiadne kontraindikácie.

„Prinajhoršom sa budete cítiť ako po výbornej masáži a v najlepšom prípade sa Vám môže zmeniť celý život.“

Videá o Access Bars® terapii. Slovenské titulky si prepnete v nastaveniach videa.

Access bars® terapia nenahrádza priamu, osobnú a profesionálnu lekársku starostlivosť a diagnostiku.