Ing. Igor Jadrníček

     O Skenar terapiu som sa začal zaujímať v dobe , keď som sa zotavoval po úraze, kedy som si po nečakanom skoku z 2 metrovej výšky zlomil pätu a natrvalo poškodil kĺb pod členkom. Tento úraz sa mi stal na Islande, kde som podstúpil aj operáciu, počas ktorej mi voperovali titanovú platničku a 12 skrutiek. Sám som o takejto zlomenine ešte nepočul. Zotaveniu som sa venoval naplno, dennodenne som cvičil a chodil som aj na rehabilitácie. Ale ani po 6 mesiacoch som uspokojivý pokrok nevidel ani vzhľadom k intenzite cvičenia a ani dĺžke doby rekonvalescencie. Vtedy som na internete natrafil na skenar terapiu, ktorá ma tak zaujala, že som sa hneď nahlásil na kurz v Skenar akadémii Slovensko v Bratislave a kúpil som si profi skenar zariadenie. Môj stav sa hneď po prvých terapiách začal výrazne meniť a neuveriteľne som prestával cítiť bolesť. Nastali také chvíle bez bolesti, kedy som si dokonca myslel, že som sa ani nikdy nezranil a môj natrvalo poškodený kĺb sa začal hýbať.
     Na základe toho, že mi skenar terapia tak veľmi pomohla a zo skúseností skenar terapeutov som dospel k úžasnému zisteniu, že skenar prístroj je pravdepodobne technicky najpokročilejšie zariadenie na úľavu od bolesti, aké existuje a predstavuje prelom v stimulácii prirodzených samoliečebných schopností tela. Ohromilo ma tak malé zariadenie, ktoré by mohlo mať tak obrovský vplyv na náš liečebný potenciál.
     Vzhľadom k tomu, že som sa celý život vo voľných chvíľach venoval zdravovede, zdravému životnému štýlu, samoliečebným postupom a zdravému stravovaniu, tak rozhodnutie stať sa skenar terapeutom bolo rýchle a jasné. Zaimponovalo mi pomáhať ľuďom v ich zdravotných problémoch, ktoré tento prístroj umožňoval a konečne sa nenaháňať len za peniazmi. Je to nádherný pocit, keď počujem od ľudí, ktorí na svoje zdravotné problémy už vyskúšali skoro „všetko“ bez želaného úspechu, že po skenar terapii sú užasnutý výsledkami, v ktoré už ani nedúfali.

Ste vítaní v mojich priestoroch

Adresa

Chrómová 7, 040 17 Košice - Barca

Mobil

0905 352 775

Email

info@skenarkosice.sk

otváracie hodiny

Na objednávku